Nastavení cookies
IVITAS se stává součástí ČEZ ESCO

 

S potěšením oznamujeme, že od 1. června 2023 se IVITAS stává součástí ČEZ ESCO.

IVITAS, ve kterém ČEZ ESCO získal 100% podíl, bude organizačně dceřinou společností ČEZ Energetické služby, jež mimo jiné staví a provozuje energetická zařízení pro firmy i obce.

„Akvizice IVITAS výrazně posílí jednu z našich nejdůležitějších schopností, tedy nabízet průmyslovým zákazníkům i městům komplexní služby a řešení. Navíc nám to pomůže při naplnění plánů na modernizaci teplárenství, na kterém pracujeme na nejrůznějších místech v České republice, v Moravskoslezském kraji například v Elektrárně Dětmarovice,“ vysvětluje generální ředitel ČEZ ESCO Kamil Čermák.

 „Možnost stát se součástí jedničky na trhu moderní energetiky a zároveň se podílet na historicky největším projektu modernizace a ekologizace teplárenství je pro naši firmu velkou výzvou,“ řekl předseda představenstva společnosti IVITAS Pavel Dostál.

„Naši noví kolegové z Ivitasu jsou špičkoví experti, kteří mají renomé po celé republice. Těším se, že s jejich zapojením se v oblasti projekční přípravy ještě výrazně zvýší kvalita našich projektů. Navíc získáme dalších 20 odborníků, což nám umožní převzít zakázky, které jsme dosud zajišťovali subdodavatelsky,“ vysvětluje generální ředitel ČEZ Energetických služeb Rostislav Díža.